Typ nabídky

Minimální mzda

Product Manažer/Brand Manažer (#7642586) (Praha, CR)

referenční číslo: 7642586 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

hledá pro svého klienta, mezinárodní, obchodně-výrobní společnost v oblasti FMCG "non food" kandidáty na pozici:

PRODUCT/BRAND MANAŽER

Popis pozice / Náplň práce:
·         Komplexní starost o přidělené značky společnosti a upevňování jejich pozic na trhu
·         Product development
·         Úzká spolupráce s obchodním oddělením
·         Řízení svěřeného rozpočtu
·         Analýza trhu a konkurence
·         Komunikace s výrobou
·         Promoční akce
·         Reporting

Náš klient požaduje:
·         SŠ/VŠ vzdělání (obor ekonomika, marketing, obchod)
·         Zkušenosti s brand/produkt managementem, řízení marketingových projektů nebo podpory prodeje​
·         Zkušenost s marketingem nebo prodejem v oblasti FMCG vítáno​
·         Velmi dobrá komunikativní znalost Anglického jazyka a chuť k jeho zdokonalování
·         Vyspělou osobnost s vysokou mírou sebeorganizace a sebemotivace
·         Samostatnost, analytické myšlení, kreativitu
·         Velmi dobré komunikační schopnosti

Náš klient nabízí:
·         Velmi dobré finanční ohodnocení
·         Samostatnou a zodpovědnou práci ve velmi příjemném kolektivu
·         Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
·         Termín nástupu dohodou/ihned
·         Místo výkonu práce: Praha

Máte-li zájem o tuto pozici použijte prosím možnost „mám zájem“.

Pro případné otázky kontaktujte paní Mgr. Evu Havlínovou pod +420 602 24 00 07 nebo na mailové adrese eva.havlinova@peopleconsulting.cz.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Region: Praha

Obor: Marketing, reklama, public relations

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní