Typ nabídky

Minimální mzda

Staňte se členem kmenového týmu jako - Seřizovač CNC strojů, nástup ihned, až 30 000 Kč + příplatky

referenční číslo: 717E0CFE | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou drobných komponent ze slitin hliníku, hledáme vhodné uchazeče na pozici SEŘIZOVAČ CNC STROJE.

Náplň práce

tvorba CNC programů dle výkresové dokumentace
- seřízení stroje pro výrobu požadovaných dílů
- obsluha CNC stroje
- kontrola kvality vyráběných dílů
- údržba strojů a pracovního prostředí

Požadujeme

znalost řídících systémů FANUC a SIEMENS
- znalost ISO programování
- zkušenosti s přípravou stroje (CNC soustruhu) pro výrobu dle výkresové dokumentace
- čtení technických výkresů
- znalost měření v strojírenské výrobě
- německý nebo anglický jazyk výhodou

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní