Typ nabídky

Minimální mzda

Dlouhodobá brigáda ve 2 směnném provozu - 100 Kč/hod

referenční číslo: 6E8E0667 | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta se sídlem v Křimicích hledáme vhodné uchazeče na pozice operátor výroby - kontrolor oblečení.

Náplň práce

- rozbalování zásilek
- třídění zboží
- kontrola a přebalení zboží podle údajů v PC
- skenování kódů, tisk etiket
- odstraňování drobných závad zboží
- ruční žehlení, udržování pořádku na pracovišti

Požadujeme

- ochota naučit se novým věcem
- základní znalost práce s PC
- velmi dobrý zdravotní stav umožňující plné nasazení a práci ve stoje
- spolehlivost, flexibilita, smysl pro pořádek
- pečlivost, zodpovědnost, loajalita

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní