Typ nabídky

Minimální mzda

Nástrojař (-ahb-)

referenční číslo: 6E48971B | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- provádění vstupní kontroly nástrojů a jejich měření
- příprava nástrojů do výroby
- seřizování nástrojů na stroji
- obsluha soustruhu, frézy a brusky
- vizuální kontrola
- spolupráce s oddělením výroby

Požadujeme

- zkušenosti s údržbou a měřením nástrojů
- manuální zručnost
- čtení technické dokumentace
- pečlivost zodpovědnost

Nabízíme

- motivující finanční ohodnocení
- příspěvek na životní pojištění nebo poukázky Flexi Pass
- příspěvek na stravování
- po roce týden dovolené navíc
- půlroční odměny

Místo pracoviště: okr. Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity