Typ nabídky

Minimální mzda

Asistent/ka produkce e-shopu

referenční číslo: 6DEA422B | aktuálnost: 26.09.2016

Jakub Krampolec

Administrace pro e-shop www.polygonbay.com. Znalost anglictiny nutna. Pozadujeme dobre komunikacni schopnosti, samostatnost a zodpovednost. Je mozna prace z domu pres internet. Zajem o obor 3d animace a modelovani plus.

Náplň práce

Prace na PC s tabulkama, trideni databaze, komunikace s 3d grafiky po emailu, denni sledovani terminu produkce. Urcite povedomi o oboru 3d animace a modelovani plus, ale neni nutne.
Prace neni na cely den a bude hodnocena podle poctu odpracovanych hodin: 120 Kc / hod

Požadujeme

Znalost anglictiny - predevsim v psane forme, spolehlivost, dobra komunikace, schopnost pracovat samostatne. Vlastni PC a pristup k internetu.

Nabízíme

Ziskani novych zkusenosti v oboru 3d grafiky a produkce, moznost dlouhodobejsi spoluprace.

Mzda: 3 500 - 5 500 Kč

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Profese: administrativní pracovník

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova

Vhodné pro: Rodiče s dětmi, Absolventy, Studenty