Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník technické podpory projektů

referenční číslo: 6DA9C4B2 | aktuálnost: 05.08.2016

Median

MEDIAN, s.r.o. – úspěšná česká společnost dlouhodobě působící v oblasti výzkumu trhu, veřejného mínění a vývoje software hledá do svého týmu kolegu / kolegyni na pozici Pracovníka technické podpory projektů.
Nabízíme vám uplatnění ve společnosti s inovativním a seriózním přístupem k výzkumu trhu, médií, výzkumu sociálnímu i k moderním technologiím.

Místo vhodné i pro absolventy SŠ technických oborů.

Náplň práce

Náplň práce:

 technická a administrativní podpora
 poskytování kompletní podpory uživatelům
 intenzivní komunikace a pomoc externím spolupracovníkům (zejména telefonická)
 operativní řešení technických problémů
 ověřování funkčnosti technického vybavení (počítačů, mobilních telefonů) externích spolupracovníků
 testování SW aplikací pro sběr dat
 školení externích spolupracovníků
 evidence, archivace, administrativa
 reporting a podpora spolupracujících oddělení

Požadujeme

 dobré komunikační schopnosti při podpoře uživatelů a při školení
 znalost prostředí OS Windows a Android
 schopnost detekce SW a HW problémů
 flexibilitu, kreativitu, pozitivní přístup k pracovním úkolům, tvůrčí nápady
 spolehlivost, pečlivost, ochotu se stále učit

Výhodou:
 praxe na pozici technické podpory
 praxe v tazatelské síti výzkumné agentury
 základní znalost SQL
 alespoň pasivní znalost anglického jazyka
 řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

 možnost seberealizace ve stabilní firmě
 podílení se na zajímavých projektech
 odpovídající platové ohodnocení a benefity (podpora odborného a jazykového vzdělávání, sick days, firemní tarif)
 rozmanitou náplň práce v příjemném pracovním prostředí
 možnost osobního a profesního růstu

Místo pracoviště: Národních hrdinů 73, 190 12 Praha 9

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita