Typ nabídky

Minimální mzda

Směnový mistr výroby (-mpbv-)

referenční číslo: 6CE0997A | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- organizace práce na směně dle denního rozpisu ( přidělení práce operátorům, převzetí a předání směn)
- vedení kolektivu zaměstnanců ve směně
- vedení povinné výrobní dokumentace- vypisování směnových výkazu výroby
- spolupráce s technologem ohledně technologických parametrů
- spolupráce na plánu výroby ve vazbě na potřeby (zákazníků) a dostupnost (strojních- stroje, forem, lidských zdrojů)
- odpovědnost za stanovenou kvalitu výroby (minimalizace interních zmetků a zákaznických reklamací)
- odpovědnost za preventivní odstraňování možných příčin havárií
- zajištění údržby lisů dle mazacího plánu, odstranění závad lisů
- práce na směny v nepřetržitém provozu
- zástup za seřizovače v případě nepřítomnosti

Požadujeme

- vzdělání SOU/SŠ technického oboru
- praxi na stejné nebo podobné pozici
- zkušenosti v automotive výhodou
- uživatelská znalost práce s PC
- organizační a komunikační schopnosti
- řidičský průkaz sk. B
- QI výhodou

Nabízíme

- stravenky, závodní stravování
- týden dovolené nad zákoník práce
- zajímavou a samostatnou práci
- perspektivní a stabilní zaměstnání
- odpovídající mzdové ohodnocení včetně benefitů

Místo pracoviště: okr. Brno venkov

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity