Typ nabídky

Minimální mzda

Mzdový (á) účetní

referenční číslo: 6CA7A24C | aktuálnost: 08.07.2016

Median

MEDIAN, s.r.o. – stabilní česká společnost působící v oblasti výzkumu trhu, veřejného mínění a vývoje software, sídlící v Dolních Počernicích na Praze 9, hledá do svého týmu kolegu / kolegyni na pozici MZDOVÝ (Á) ÚČETNÍ - na hlavní pracovní poměr, plný úvazek.
Nabízíme vám uplatnění v mladém přátelském kolektivu.

Náplň práce

Pracovní náplň:

• mzdové účetnictví a personalistika
• vedení mzdové a personální agendy
• zaúčtování výstupů ze mzdového účetnictví
• sledování legislativních změn ve mzdové a personální oblasti a jejich zapracování do praxe
• komunikace se státními orgány (např. správa sociálního zabezpečení, zdravotní pojišťovny, úřad práce, finanční úřad, inspektorát práce…)
• tvorba směrnic a jiných interních materiálů
• související administrativní práce
• zpracování reportů pro vedení společnosti

Požadujeme

• min. SŠ vzdělání ekonomického směru
• znalost mzdového účetnictví a platné legislativy (zejména Zákoník práce)
• uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, internet)
• pečlivost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, komunikativnost,

Výhodou:
• praxe na obdobné pozici
• znalost SW ABRA

Nabízíme

• dlouhodobou perspektivu a zázemí stabilní společnosti
• různorodou práci v neformálním, příjemném pracovním prostředí
• odpovídající finanční ohodnocení a další zaměstnanecké výhody (podpora odborného a jazykového vzdělávání, sick days, firemní tarif)
• pružnou pracovní dobu

Místo pracoviště: Praha, Dolní Počernice
Nástup: ihned

Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole
výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Své životopisy zasílejte na adresu MEDIAN, s.r.o., Národních hrdinů 73, 190 12 Praha 9,
nebo e-mailem: personalni@median.cz, tel. 225 301 160.

Místo pracoviště: Dolní Počernice

Region: Praha

Obor: Personalistika, HR

Profese: mzdová účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita