Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr výroby (H3987)

referenční číslo: 6C2FD670 | aktuálnost: 14.02.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Hlavním úkolem bude:
• Zodpovídat za organizaci výroby v oblasti velkých strojírenských celků
• Zodpovídat za plynulý chod střediska většího počtu pracovníků
• Kontrolovat a dodržovat termíny a kvalitu zakázek
• Analyzovat a řešit problémové situace
• Operativně řešit úkoly v rámci výroby
• Zapracovávat nové pracovníky
• Zajišťovat dodržování zásad bezpečnosti práce na pracovišti

Požadujeme

SOŠ/SŠ strojní, praxe ve strojírenské výrobě podmínkou, znalosti v oblasti štíhlé výroby, schopnost vést a motivovat pracovní tým, schopnost převzít odpovědnost za výsledky svěřeného úseku, znalost čtení technické dokumentace, znalost MS Office; organizační schopnosti, flexibilita, samostatnost, ochota pracovat výhledově ve 2 směnách

Nabízíme

práce ve strojírenské společnosti, zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, pružná pracovní doba, finanční ohodnocení 3 složková mzda (při splnění zadaných úkolů až 40tis. Kč), zaměstnanecké benefity

Mzda: 40 000 Kč

Místo pracoviště: Hradec Králové

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: strojní inženýr, plánovač výroby, vedoucí provozu, vedoucí výrobní linky, vedoucí výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita