Obsluha výrobního stroje - Žebrák

Závod v Žebráku se zaměřuje se na výrobu tepelných výparníků do automobilů. Byl založen v roce 2001 a v současnosti čítá téměř 1000 zaměstnanců. Výrobní závod leží na půl cesty mezi Prahou a Plzní.

referenční číslo: 6BC72A62

Náplň práce

- Montážní, manipulační a obslužné činnosti na výrobních strojích
- Znalost katalogu vad a pracovních instrukcí
- Rozvoj osobních i pracovních dovedností

Požadujeme

- Min. ukončené ZŠ vzdělání, výuční list výhodou
- Zkušenost z výrobní společnosti výhodou

Nabízíme

- Výrobní bonus až 1200 CZK/m
- 5 týdnů dovolené
- Příplatek za dopolední a noční směnu
- Firemní doprava nebo příspěvek na dojíždění
3 CZK/km (max. 60 km denně)
- Příspěvek na penzijní připojištění 3,5 % z hrubé mzdy (max. 2 500 CZK/m) po 1 odpracovaném roce
- Zvýhodněný mobilní tarif
- Očkování proti chřipce
- Závodní jídelna (snídaně, obědy, večeře)

  • roční navyšování
  • NOVĚ příspěvěk za senioritu

Mzda: 18 300 - 23 000 Kč

Místo pracoviště: Žebrák

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - jiné postižení