Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista zákaznického centra O2

referenční číslo: 6B964BB7 | aktuálnost: 21.02.2017

O2 Czech Republic a.s.

Náplň práce

Buď hlasem O2
Patříme mezi nejlepší zákaznická centra v ČR. Pomáháme lidem i firmám. Radíme, inspirujeme, bavíme se a budujeme přátelské vztahy se zákazníky.

Co u nás můžeš dělat?

Společně s kolegy poskytujeme plnou telefonickou a online podporu stávajícím i potenciálním zákazníkům. Oslovujeme je s novými nabídkami a zvýhodněními, na která mají nárok. Jsme vždy plně k dispozici a rádi zodpovíme veškeré dotazy či pomůžeme vyřešit případné nejasnosti.

Je na tobě, jakou pozici si vybereš. a i když nemáš zkušenosti, nemusíš se bát, vše tě nejdříve naučíme.

Požadujeme

Jsi ideálním kandidátem?

- Chceš přijít do styku s nejnovějšími produkty a technologiemi na trhu?
- Chceš testovat mezi prvními nejnovější smartphony a tablety?
- Máš ochotu a chuť učit se novým věcem?
- Máš výborné komunikační dovednosti?
- Máš uživatelskou znalost práce s PC?
- Máš SŠ - výuční list nebo maturitu?
- Dokážeš pracovat v týmu, vytvářet bezva atmosféru a užívat si svoji práci?
- Máš čistý trestní rejstřík?

Nabízíme

Na co se můžeš těšit?

- Na velmi pěkné peníze - na našich lidech nešetříme, a pokud jsi opravdu šikovný, tak to umíme náležitě ocenit
- Na fixní nástupní základ od 13.600 do 19.500 Kč a NEOMEZENÉ provize dle výkonu
- Na profesionální školení, kde tě naučíme vše, co je potřeba
- Na možnost postupu v kariérním žebříčku v rámci celé společnosti - i současní vedoucí callcenter začínali jako specialisté
- Na jeden týden dovolené navíc - tzn. 5 týdnů dovolené
- Na benefit 3 dny sick day

A k tomu navíc:
- Super kolektiv a fajn šéf :)
- Dotace 7000,- Kč na služební telefon, k tomu neomezený zaměstnanecký tarif, 18.000 benefit bodů na relaxaci, cestování, kulturu či sport
- Zvýhodněné služby pro celou rodinu
- Stravenky v hodnotě 75 Kč
- Pravidelné motivační soutěže a výhry, teambuildingy
- Moderní prostředí v Ústí nad Labem, někdy i možnost home-office a mnoho dalšího...

Využíváme možností technologie, abychom pomáhali lidem.
Snažíme se je inspirovat tak, aby v sobě probudili magický lidský potenciál, a aby se jejich svět stal lepším místem.

Místo pracoviště: Ústí nad Labem

Region: Ústecký kraj

Obor: Telekomunikace

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Rodiče s dětmi, Absolventy