Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní asistentka - příprava obchodních nabídek

referenční číslo: S025/280616 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro stabilní obchodní společnost se zajímavým portfoliem hledáme kandidáta/ku na pozici:
OBCHODNÍ ASISTENTKA - příprava obchodních nabídek
Náplň práce:
- podpora komplexních služeb a řešení v oblasti administrativních interiérů
- kompletace materiálů pro výběrová řízení
- příprava prezentací a rozpočty nabídek
- podpora obchodního oddělení při vyhledávání nových projektů a zákazníků
- telefonická a e-mailová komunikace

Požadujeme

Požadavky:
- SŠ s maturitou
- zkušenost s administrativou v obchodním odd.výhodou
- dobrá znalost anglického jazyka
- schopnost komunikace se zahraničními klienty
- uživatelská znalost MS Office, zvláště Excel a PP

Nabízíme

Nabízíme:
- PP na dobu neurčitou
- zajímavou příležitost ve stabilní firmě s možností odborného rozvoje
- motivující platové ohodnocení
- příspěvek na stravování

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita