Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Mzdová účetní / Personalistka

referenční číslo: 6AEDB0EC | aktuálnost: 09.05.2017

CPI Hotels, a.s.

Pro centrálu společnosti CPI Hotels, a.s. hledáme mzdovou účetní / personalistku

Mzdová účetní / Personalistka

Náplň práce


- zpracování mezd zaměstnanců
- vedení personální a mzdové evidence
- zpracovávání ročního vyúčtování daní

Požadujeme


- min. SŠ vzdělání ekonomického směru
- výborná znalost mzdového účetnictví
- zkušenosti z velké organizace podmínkou
- znalost personalistiky
- pečlivost, spolehlivost
- znalost systému Target výhodou

Nabízíme


- systém zaměstnaneckých benefitů a možnosti vzdělávání
- zázemí velké společnosti dynamicky expandující v hotelovém průmyslu
- příjemné pracovní prostředí v centru PrahyZasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.

Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.

V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Region: Praha

Obor: Personalistika, HR

Profese: mzdová účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita