Typ nabídky

Minimální mzda

Asistentka odboru koncepcí a strategií

referenční číslo: 6A17D6E9 | aktuálnost: 13.10.2016

MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ

Náplň práce

• office management
• vyřizování běžné korespondence
• vyřizování administrativních úkolů
• dohled nad dodržováním termínů
• příprava podkladů a dokumentů k jednání
• vedení diářů
• péče o návštěvy
• aktualizace dat potřebných pro úkoly oddělení

Požadujeme

• ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
• praxi na obdobné pozici
• dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Microsoft Office)
• dobrou znalost AJ
• samostatnost, spolehlivost a vysoké pracovní nasazení
• organizační schopnosti a komunikační dovednosti
• pečlivost a důslednost
• ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

• pracovní poměr na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou)
• plný pracovní úvazek
• platové zařazení v 9. platové třídě (dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě)
• osobní ohodnocení odpovídající dosahovaným výsledkům
• 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování

Místo pracoviště: Praha 2

Region: Praha

Obor: Administrativa

Profese: asistent/asistentka

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita