Typ nabídky

Minimální mzda

Frézař CNC (-mpb2-)

referenční číslo: 69FF565D | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti Fontes H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

  • obsluha CNC frézky Trimill (3+2-osé frézování), řídící systém Heidenhain
  • práce dle normy systému kvality ISO 9001

Požadujeme

  • vyučení v oboru, ev. kvalifikaci pro pozici frézaře CNC
  • min. 1 rok praxe na pozici frézaře CNC podmínkou (3/5-osé CNC obrábění)
  • ochota pracovat ve 4-směnném provoze
  • všeobecné znalosti o moderních principech CAM obrábění
  • orientace v nástrojích pro produktivní frézování
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita
  • znalost a orientace ve výkresové dokumentaci

Nabízíme

  • základní mzda 120,- Kč / hod. + příplatky
  • práce pro významného výrobce plastů
  • zajímavá a perspektivní práce na plný úvazek
  • motivační program pro zlepšování
  • mimořádné odměny za mimořádnou práci
  • závodní stravování
  • firemní benefity

Místo pracoviště: okr. Bruntál

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity