Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog výroby / projektový vedoucí

referenční číslo: 690007198 | aktuálnost: 02.05.2017

Robert Bosch, spol. s r.o.

Náplň práce

Nádržový čerpadlový modul
Nádržový modul je ve firmě Robert Bosch v Českých Budějovicích vyráběn od roku 1997. Tento výrobek primárně slouží k dopravě paliva z nádrže automobilu k motoru, ale jsou do něj integrovány i další funkce jako regulace systémového tlaku, filtrace paliva a měření hladiny paliva v nádrži. Tento výrobek výrazně přispívá ke snižování spotřeby automobilu jakož i ke splnění stále se zpřísňujících emisních limitů pro osobní a malé nákladní automobily.
Základní součásti nádržového modulu jsou zásobník paliva, příruba se zákaznickými konektory a ukazatel množství paliva v nádrži. Dále mohou moduly obsahovat elektrické čerpadlo, palivový filtr, regulátor tlaku paliva a další speciální komponenty.
Našimi zákazníky jsou téměř všichni výrobci automobilů (BMW, Daimler, Audi, Ford, Mazda, Volvo, Nissan, Renault, Opel, Fiat a mnoho dalších).

Hlavní náplň práce:

  • příprava, plánování a zavádění nových projektů do výroby
  • odpovědnost za tvorbu a dodržování technologických postupů
  • spoluodpovědnost za aplikaci nových, moderních procesů a technologií do výroby
  • spolupráce a přímá komunikace s partnerskými závody po celém světě
  • odpovědnost za plánování nových montážních linek a zařízení, přímá komunikace a kontakt s dodavateli
  • přímá odpovědnost za výsledky svěřené montážní linky (kvalita, produktivita, ...)

    Očekáváme:
  • VŠ technického směru (příp. SŠ technického směru + min. 5 let praxe na obdobné pozici)
  • komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • organizační schopnosti
  • chuť učit se

    Nabízíme:
  • zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní společnosti
  • práci v mezinárodním týmu
  • systém odborného zaškolení
  • možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace v tuzemských i zahraničních pobočkách koncernu Bosch
  • zajímavý motivační program (nadprůměrné mzdy, 13. plat, 5 týdnů placené dovolené, výkonové a další bonusy)
  • podporu při zajištění bytu s příspěvkem na nájem
  • možnost uplatnění i pro absolventy
  • a další výhody: penzijní připojištění, firemní MŠ, dotované stravování

Místo pracoviště: České Budějovice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy