Typ nabídky

Minimální mzda

Montážní operátor/ka – lehká práce - až 20.000 Kč

referenční číslo: 67A99DEE | aktuálnost: 06.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Hledáte záruku stabilní a dlouhodobé práce na HPP?
Celosvětový lídr v oblasti vývoje, výroby, montáže a dodávky interiérových a exteriérových plastových komponentů pro automotive nyní nabírá nové kolegy do týmu v Hlinsku

Náplň práce

- obsluha strojů
- nakládání a rozvoz obalů
- manuální montáž dílů a montáž drobných komponentů
- 3 směnný R/O/N (6-14, 14-22, 22-6), nebo nepřetržitý provoz (krátký/dlouhý týden; 8-20, 20-8)

Požadujeme

- manuální zručnost, pečlivost
- Zodpovědnost za svěřenou práci
- ochota učit se novým věcem, pracovat na sobě i firemních cílech
- týmovou spolupráci
- ochota pracovat v 3 směnném nebo nepřetržitém provoze
- praxe ve výrobním sektoru výhodou

Nabízíme

- motivující finanční ohodnocení až 20.000Kč/měsíc
- 5 týdnů dovolené, 70 Kč stravenky
- Příplatek za noční a víkendové směny
- Příplatek za nepřetržitý provoz 1.500 Kč/měsíc
- Měsíční prémie až 2.330 Kč
- perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející firmě
- atraktivní pracovní prostředí (nová čistá moderní hala)
- snadná dostupnost – autobusem do areálu
- férový přístup a dobrý kolektiv lidí se zkušenostmi v oboru
- dlouhodobá stabilní práce na HPP
- po 3 měsících možnost růstu na vyšší pozice

Mzda: 16 000 - 20 000 Kč

Místo pracoviště: Hlinsko

Region: Pardubický kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě, obsluha stroje, skladník, pomocný dělník, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Rodiče s dětmi, Absolventy