Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní inženýr

referenční číslo: 672B0E83 | aktuálnost: 09.05.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- řízení technologických náběhů nových projektů
- zdokonalování stávajících technologických projektů a procesů, neustálé zlepšování (CIP)
- procesní TE – efektivita a optimalizace procesů, PFMEA, TE časy, normování, analýzy
- vytváření a udržování procesní dokumentace, pracovní návodky,
- spolupráce s útvary údržby, výroby, nákupu a kvality
- samostatná spolupráce se spolupracovníky mateřského závodu v Německu za účelem přenosu jejich know-how do našeho závodu
- přímý nadřízený: fractal manažer výrobně-technického oddělení

Požadujeme

- VŠ/SŠ strojní
- praxe v oblasti strojní průmyslové výroby (zkušenosti v oboru) podmínkou
- zkušenosti v automobilovém průmyslu výhodou
- zkušenosti s automatizačními systémy vítány (Simatic S5, S7)
- velmi dobrá znalost NJ nebo AJ podmínkou
- velmi dobré PC schopnosti (znalost práce v SAP výhodou)
- velmi dobré PC schopnosti (znalost práce v SAP a tech. programů výhodou)
- komunikační a organizační schopnosti, aktivní vystupování, schopnost samostatně se rozhodovat a řešit problémy, časová flexibilita, ochota cestovat
- ŘP skup.B

Nabízíme

- zajímavé mzdové ohodnocení odpovídající vykonávané pozici, zkušenostem a schopnostem
- stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti
- nové moderní pracovní prostředí
- motivační systém odměňování včetně příspěvku na dovolenou a Vánoce
- 5 dní dovolené navíc
- možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
- firemní stravování
- pružná pracovní doba

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Profese: procesní inženýr

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní