Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně – technický zástupce – i absolventi

referenční číslo: 66A0876F | aktuálnost: 02.05.2017

PERSONALISTÉ.CZ

Zajímáte se o digitalizaci? Zajímají Vás i zdravotní přístroje? Chcete spojit Vaši komunikativní osobnost, duchapřítomnost, zodpovědnost a smysl pro detail s technickým zázemím? Pak je tato příležitost určena právě pro Vás :-)

Náplň práce

- Budování a rozvoj vztahů s klienty
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí – Morava a Slezsko
- Spolupráce se zdravotnickými zařízeními - především s jejich majiteli
- Úzká spolupráce s IT oddělením
- Komunikace a spolupráce s interními i externími partnery
- Analýza zákaznických potřeb
- Tvorba prezentací a nabídek
- Příprava reportů, hodnocení prodeje
- Reprezentace společnosti a účast na kongresech

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru – ideálně zdravotní technika, IT, slaboproud
- Praxe na obdobné pozici vítána
- Velmi uvítáme zkušenosti s obchodem technologií ve zdravotnictví, ale není to podmínkou
- Znalost IT problematiky se zaměřením na SW velkou výhodou
- Komunikativní znalost angličtiny
- Zodpovědná, komunikativní osobnost s dobrým vystupováním
- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- Zaškolení a rozvoj v zajímavé oblasti technologií a zdravotnictví
- Zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou tradicí
- Náročnou práci s velkými výzvami
- Adekvátní ohodnocení podle Vašich zkušeností v závislosti na Vaší snaze

Mzda: 23 000 - 50 000 Kč

Místo pracoviště: Hradec Králové

Region: Praha, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie, Výroba, průmysl

Profese: area sales manager, obchodní zástupce, obchodník, key account manager, obchodně technický zástupce, regionální obchodní manažer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy