Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Společnost Varroc Lighting Systems hledá nové kolegy na pozici:

Vývojový inženýr optiky - junior/ostrava nebo nový jičín

referenční číslo: 660120FE

Náplň práce

• zodpovědnost za návrh optických funkcí výrobků světelné techniky s využitím CAD programů
• zodpovědnost za fotometrickou kvalitu daného výrobku
• spolupráce při vyhodnocování a udržování optické kvality výrobků
• řešení operativních úkolů souvisejících s požadavky zákazníka
• podílení se na přípravě kalkulací nových výrobků, prezentace produktů u zákazníka

Požadujeme

• VŠ vzdělání technického směru (fyzikální obory, optika, optoelektronika)
• povědomí o problematice optiky, znalost fyzikálních vlastností a zákonů světla
• znalost 3D modelování výhodou (Catia, Pro Engineer, Inventor atd.), znalost LightTools - výhodou
• anglický jazyk – středně pokročilá úroveň
• ochota cestovat

Nabízíme

• pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
• 25 dní dovolené
• Sick Days – 2dny/rok
• příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
• příspěvek na stravování
• variabilní bonusový systém
• možnost jazykového a odborného vzdělávání
• příspěvek na penzijní připojištění
• možnost podílet se na vývoji moderních produktů

Místo pracoviště: Suvorovova 195, Šenov u Nového Jičína, 742 42

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Telekomunikace, Věda a výzkum

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské