Typ nabídky

Minimální mzda

Technik / site manager - technologické montáže

referenční číslo: S007/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro inženýrskou společnost, která navrhuje a montuje technologické výrobní zařízení (přečerpávací a měřící systémy, potrubí a další součásti výrobních celků), hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:
TECHNIK / SITE MANAGER - technologické montáže
Vaším úkolem bude organizovat a kontrolovat instalační práce na technologických montážích ve výrobních závodech u zákazníků.
Budete zodpovědný za:
- dodržení časového harmonogramu prací
- organizaci práce při instalacích
- koordinaci interních montérů a zaměstanců dodavatelů
- kontrolu dodržení postupů prací a souladu s projektem
- zodpovědnost za BOZP a PO
- vedení stavebního deníku, participace na kontrolních dnech
- jednání s techniky zákazníka, dodavateli apod.

Požadujeme

Požadavky:
- SŠ/VŠ technická
- zkušenost z řízení průmyslových montáží
- zkušenost z instalací potrubí, systémů MaR výhodou
- orientace ve svařování výhodou
- uživatelská znalost práce na PC
- znalost angličtiny na komunikativní úrovni

Nabízíme

Nabízíme zajímavou pracovní pozici v technologické výstavbě. Práce pro spolehlivou společnost se zajímavými projekty.

Region: Praha

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita