Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer junior (P3896)

referenční číslo: 65636E29 | aktuálnost: 03.04.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Pestré pracovní úkoly při řízení projektů v oblasti odbavovacích systémů pro cestující ve veřejné dopravě. Budete tvořit a implementovat projektové plány a kontrolovat plnění projektových cílů. o stavu projektu budete informovat vedení společnosti a komunikovat budete se všemi zúčastněnými stranami projektu, tedy jak se zákazníkem, tak i s interním projektovým týmem. Při realizaci projektu Vás čekají jak tuzemské tak i zajímavé zahraniční destinace.

Požadujeme

M/Ž, vzdělání VŠ, VOŠ, nejlépe elektrotechnika nebo IT, pokročilá znalost AJ, znalost RJ, zkušenosti se systémy pro řízení projektů jsou vítány, znalost práce na PC (MS Office), analytické, rozhodovací a řídící schopnosti, systémový přístup, zaměření na výsledek, odolnost vůči stresu

Nabízíme

zajímavá práce ve stabilní české prosperující společnosti působící v tuzemsku a na zahraničních trzích (Evropa, Rusko, Jižní Amerika), výdělek odpovídající pracovnímu výkonu a další benefity (bonusy ke mzdě, roční odměny, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění po roce zaměstnání), možnost dalšího vzdělávání v jazykových kurzech, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 2 sick days

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Ruský

Místo pracoviště: Vysoké Mýto,

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika, IT - prodej a služby, Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika

Profese: project manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování

Vhodné pro: Absolventy