Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník a poptávkový specialista pro Prahu a Střední Čechy

referenční číslo: KVR11LovecCR | aktuálnost: 20.09.2017

Dumrealit.cz/NRH

Investoři a klienti chtějí nakupovat nemovitosti! Pracujeme v obchodní činnosti, která nás baví, kde pomoc a služba vybraným VIP klientům je radostí se zaslouženou odměnou. Aktuálně vybíráme obchodníka s chutí si vydělat VELKÉ peníze. Přihlašte se do výběrového řízení a nenechte si ujít šanci být na této pohodové pracovní pozici.

Náplň práce

aktivní vyhledávání nemovitostí napříč celým realitním trhem
provádění prohlídek s klienty
proklienský servis, analýza trhu
pomoc s profinancováním zakázek
kompletní péče o zákazníka
cestování i administrativa
marketing - emailing

Požadujeme

obchodní nadšení a trpělivost
lidskost i empatičnost
komunikativnost a zodpovědné chování
týmového ducha a spolupráci
otevřenost, učenlivost
cit pro obchod a potřeby člověka
psychologie

Nabízíme

stálá spolupráce s podporou zkušených kolegů
nadstandardní příjmy
databáze klientů a systém pro správu zakázek
systém školení a osobních tréninků (certifikace)
reprezentativní automobil VW Passat (operativni leasing)
podporu osobního mentora po celou dobu spolupráce
firemní benefity (výhodné mobilní tarify, pojištění odpovědnosti )
volnou pracovní dobu
možnost práce z domova
reklamní podpora
call centrum

Mzda: 80 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Svornosti 8, Praha 5, 15000

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup, Reality, Služby, osobní služby, au-pair

Profese: manažer prodeje, obchodník, realitní makléř

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Provize z prodeje, Vlastní organizace náplně práce, Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi