Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník Mycí Linky/ Repasér - Kunratice

referenční číslo: 635C1534 | aktuálnost: 31.05.2018

AUTO JAROV, s.r.o.

Náplň práce

- příprava vozů před prodejem
- manipulace s vozy zákazníků
- obsluha mycí linky
- čištění interiéru vozu

Požadujeme

- trestní bezúhonnost
- aktivní řidič sk. B
- spolehlivost
- maximální pracovní nasazení
- praxe - výhodou

Nabízíme

- zázemí silné, prosperující společnosti
- smlouvu na hlavní pracovní poměr
- práci v příjemném kolektivu
- možnost ubytování

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na uvedenou e-mailovou adresu: jobs@autojarov.cz.

Jestliže Vás do 1 měsíce od doručení Vašeho životopisu nekontaktujeme, považujte to prosím za zamítavé stanovisko.

Zasláním životopisu souhlasíte ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním a uložením poskytnutých údajů AUTO JAROV, s.r.o. na dobu určitou po dobu 1 roku a to výhradně pro interní potřebu a účely personalistiky. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat.

Místo pracoviště: Vídeňská 1755/126, Praha - Kunratice, 148 00

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Firemní rekreační zařízení, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Sleva na firemní výrobky/služby, Závodní stravování