Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista produktového marketingu (kód_LH)

referenční číslo: 62D9DD76 | aktuálnost: 21.02.2017

ABB s.r.o.

Do prodejní organizace divize Elektrotechnické výrobky hledáme vhodného kandidáta/ vhodnou kandidátku na pozici Specialista produktového marketingu. Na dané pozici budete zodpověný za vytváření a naplňování produktově marketingové strategie dané jednotky a svěřeného portfolia.

Náplň práce

- Vyhodnocování situace na trhu v ČR (ceny, konkurence, trendy atd.)
- Zpracovávání a navrhování koncepce svěřeného portfolia
výrobků (průmyslové jistící a spínací prvky) pro trh v ČR
- Navrhování a plánování podpory prodeje pro svěřené portfolio
- Komunikace se zahraničními dodavately v AJ
- Technická podpora prodejců i zákazníků, provádění konzultační a poradenské činnosti
- Navrhování plánu odborných školení spolupracovníků a zákazníků a jejich realizace (prezentace, školení, atd.)
- Spolupráce na speciálních projektech produktového marketingu nebo marketingové komunikace (eventy, veletrhy ad.)
- Zodpovědnost za aktuálnost webových stránek a on-line katalogu v rámci svěřeného portfolia

Požadujeme

- SŠ/ VŠ elektrotechnického směru podmínkou – vítáme i čerstvé absolventy VŠ
- Dobrá znalost AJ (úroveň B2) pro denní komunikaci
- Samostatnost, obchodní myšlení, aktivní a iniciativní přístup s orientací na zákazníka
- Reprezentativní vystupování a komunikační schopnosti na velmi dobré úrovni, schopnost zaujmout a přesvědčit
- ŘP sk. B a flexibilita pro cestování

Výhodou je:
- Praxe v oblasti elektroinstalačního materiálu - znalost výrobků, trhu ad.

Splňujete požadavky?
Dejte nám o sobě vědět a my Vám dáme příležitost!

Nabízíme

- Zázemí silné mezinárodní společnosti, otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů, vzdělávací a rozvojové kurzy
- Široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění atd.)

Pokud Vás do 21 dnů nebudeme kontaktovat, dali jsme ve výběrovém řízení přednost vhodnějšímu kandidátovi.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Profese: produktový manažer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita