Typ nabídky

Minimální mzda

Account Manager – Brno

referenční číslo: 619A541F | aktuálnost: 21.02.2017

O2 Czech Republic a.s.

Náplň práce

Sales v O2. Zajímaví zákazníci a zajímavá řešení. Hledáme dravé obchodníky, obchodníky, kteří se nebojí a jsou zdravě asertivní. Hledáme ty, kteří umí naslouchat, nabídnout vhodné řešení a pomohou tak zákazníkům rozvíjet business.
Co kdybyste mohli dobýt trh? s námi to půjde.

Sales není jen prodej. Je to udržování vztahů se zákazníky, zajímavá práce v terénu, která vás každý den posune dál. Neprodáváme jen tarify, nabízíme komplexní ICT řešení. Získáte akviziční portfolio a zbytek už je na vás. Jdete do toho?

Co váš čeká?

- Rozvoj vztahů se stávajícími korporátními zákazníky
- Práce s novými technologiemi
- Komplexní rozpoznávání zákazníka a následné zastřešení jeho potřeb
- Doporučení řešení na míru
- Vyjednávání konkurenceschopných obchodních podmínek u jednotlivých obchodních případů

Požadujeme

- Praxe v jednání s firemními zákazníky, B2B
- Dobré komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování
- Zájem o technologické produkty
- Řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat

Nabízíme

- Motivující mzdu včetně bonusů
- Služební auto i pro soukromé účely a tablet k tomu
- 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna a 5 dní neplaceného volna pro dostatek relaxu
- Samozřejmostí je mobil s neomezeným internetem a neomezeným voláním a slevy pro rodinu a kamarády v rámci zaměstnaneckých výhod.
- Benefitní program - 18 000 Kč na rok, které můžete čerpat na wellness, sport, kulturu, jazykové kurzy, stavební spoření, příspěvky na životní pojištění, apod.
- Stravenky v hodnotě 75 Kč (50 Kč z každé platíme my).

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita