Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýři a odborníci do automotive #8129781 (Středočeský kraj, CZ)

referenční číslo: 8129781 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

CHCETE PRACOVAT pro ŠPIČKU v AUTOMOTIVE ve STŘEDOČESKÉM KRAJI?

MÍT HEZKÉ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ, PRIMA KOLEGY a MNOHO BONUSŮ a BENEFITŮ?

PODÍLET se na VÝROBĚ a VÝVOJI pro BMW, RENAULT, PEUGEOT, MERCEDES, TOYOTA, VOLVO AJ.?

hledá pro svého významného klienta mezinárodní automotive výrobní společnost vhodné osobnosti na pozice  INŽENÝRŮ/EK a ODBORNÍKŮ do oblasti:
  KVALITA NÁKUP PERSONALISTIKA VÝVOJ ÚDRŽBA/PODPORA VÝROBY
 Právě obsazujeme například tyto pozice: MANAŽER ŘÍZENÍ REKLAMACÍ SQA INŽENÝR – PLASTY INŽENÝR – ZÁKAZNICKÁ KVALITA PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ VEDOUCÍ VÝROBNÍ KVALITY PERSONALISTA TECHNIK ÚDRŽBY a mnohé další pozice do výroby a vývoje v rámci celé ČR
Jaké na Vás máme základní požadavky? SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření Angličtina na komunikativní úrovni Zkušenosti z výroby či vývoje podmínkou, z automotive velkou výhodou Zkušenosti se štíhlou výrobou Technické myšlení, komunikativnost, zájem na sobě pracovat
Co Vám společnost nabízí? Skvělé finanční ohodnocení + benefity Velmi přátelský/mezinárodní tým a neformální pracovní prostředí Osobní rozvoj - tréninkové/vzdělávací programy + jazykové kurzy Možnost kariérového růstu Flexibilní pracovní doba 6 týdnů dovolené Nadprůměrný příspěvek na dopravu
Máte-li zájem o některou z nabízených pozic či jinou v oblasti automotive, prosím, zašlete Váš strukturovaný profesní životopis v českém i anglickém jazyce na e-mailovou adresu: nada.prchalova@peopleconsulting.cz nebo prostřednictvím odpovědního formuláře.

Pokud nám pošlete Váš životopis, velmi rádi s Vámi telefonicky prodiskutujeme Vaše možnosti u našeho klienta.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.​ Děkujeme za pochopení.

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.  Zde však neinzerujeme všechny aktuální pozice.

„Prohlašuji, že na základě mnou zaslaných přesných a pravdivých podkladů souhlasím odpovědí na tento inzerát s tím, že společnost People Consulting s.r.o. se sídlem Za Zrcadlem 184, 251 01 Říčany u Prahy - Babice, IČO: 27960382 bude mnou zaslané podklady využívat ke zpracování za účelem zprostředkování zaměstnání, a to i včetně poskytnutí osobních údajů třetím osobám. Jsem si vědom/a svých práv podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zejména o právu tento souhlas kdykoli odvolat. Pověřuji společnost People Consulting s.r.o. k získávání referencí od zaměstnavatele a k poskytování relevantních informací týkajících se údajů o mém zaměstnání. Údaje poskytuji dobrovolně a z vlastního zájmu a uvědomuji si, že uvedení jakékoliv nepravdivé informace, neuvedení podstatné informace nebo klamání je důvodem k okamžitému zrušení možnosti získání zaměstnání.“
 Pokud nesouhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, sdělte nám tuto skutečnost a my Vaše údaje obratem vymažeme.

Region: Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Obchod, prodej, nákup, Personalistika, HR, Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní