Typ nabídky

Minimální mzda

Technický konzultant/projekt manažer - strojírenství B2B

referenční číslo: S023/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro zahraniční výrobní společnost, která dodává zakázkově vyráběné stroje pro automatizované výrobní linky, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:
TECHNICKÝ KONZULTANT/PROJEKT MANAŽER - strojírenství B2B
Vaším úkolem bude péče o klienty z automobilových výrob, analýza klientských výrobních zařízení a požadavků na nové stroje nebo doplňky k jejich stávajícím výrobním zařízením. Jde o pozici s vysokou prestiží, podřízenou přímo řediteli.
Vaší zodpovědností bude:
- jednat s klientem o jeho potřebách a technických požadavcích (s technology, výrobou, strojní projekcí apod.)
- analýza současného výrobního zařízení a možnost ho propojit s novým
- technická podpora obchodních jednání
- participace na návrzích řešení a základním designu dodávaného stroje
Jde o specifickou pozici, ve které se bude kombinovat strojírenství a obchodní zájmy zákazníka i dodavatele.

Požadujeme

Požadavky:
- VŠ strojní nebo jiná
- zkušenost ze strojní konstrukce nebo technologie či výroby
- znalost výrobního prostředí automobilového sektoru
- schopnost číst technickou dokumentaci
- zkušenost s automatizací výroby výhodou
- schopnost hledat vhodné technické řešení
- dobrá úroveň komunikace a vystupování
- uživatelská znalost práce na PC
- znalost němčiny

Nabízíme

Nabízíme zajímavou pozici v úzkém kontaktu s výrobními společnostmi. Dobré pracovní podmínky, k dispozici auto a další benefity.

Region: Praha

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální