Typ nabídky

Minimální mzda

Silnoproudař - elektromontáže v komerčních objektech

referenční číslo: S043/280616 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro velkou elektroinženýrskou společnost, která projektuje, montuje a poskytuje servis silno a slaboproudým elektrotechnickým zařízením v budovách, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:
SILNOPROUDAŘ - elektromontáže v komerčních objektech
Vaším úkolem bude podle projektové dokumentace instalovat silnoproudé rozvody v objektech. Půjde o stavby většího charakteru, na kterých budete pracovat většinou v týmu. Po zapracování možnost získat na náklady zaměstnavatele osvědčení revizního technika.

Požadujeme

Požadavky:
- SOU/SŠ elektro, obor silnoproud
- praxe v silnoproudých montážích alespoň 1 rok
- schopnost číst projekt a schémata
- Vyhl. 50 Sb., § 6
- manuální zručnost
- řidičské oprávnění

Nabízíme

Nabízíme pracovní pozici ve stabilní velké firmě. Práce v montážním týmu na stavbách. Možnost zvyšování kvalifikace, možnost získat oprávnění revizního technika. K dispozici další firemní benefity.

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita