Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog pro strojírenskou výrobu (Uničov)

referenční číslo: 5F63A911 | aktuálnost: 20.02.2017

UNEX a.s.

Náplň práce

  • tvorba technologických postupů pro výrobu
  • zpracovávání výkonových norem

Požadujeme

  • SŠ v oboru strojírenství
  • znalost strojírenských operací a materiálů
  • znalost práce s PC (Word, Excel, el. pošta)
  • ŘP sk. B
    Jaké další znalosti uvítáme:
  • znalost metodiky měření a normování práce
  • znalost práce s výkresovou dokumentací
  • znalost tvorby technologické dokumentace
  • základní znalosti programu CAD
  • znalost AJ, NJ výhodou

Nabízíme

  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • kariérní růst
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • výkonové bonusy
  • další benefity

Místo pracoviště: 78391 Uničov - Brníčko 1032

Region: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Ostatní, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita