Typ nabídky

Minimální mzda

Správa IT techniky - podpora uživatelů s NJ

referenční číslo: S027/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro středně velkou, obchodně zaměřenou dceru německé matky, která prodává v ČR technicky zaměřený spotřební materiál do výrobních závodů, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:
SPRÁVA IT TECHNIKY - podpora uživatelů s NJ
Vaším úkolem bude jednoduchá správa firemní IT techniky a podpora uživatelů. Implementace IT řešení daných z matky v ČR.
Konkrétně budete mít na starosti:
- nákup IT techniky HW, SW, periferií, licencí apod.
- instalace a zapojení do IT systému
- podpora uživatelů v rámci běžných uživatelských potíží
- úzká kooperace s IT oddělením v Německu a podpora řešení v ČR
- práce s německými texty a podpora v komunikaci s matkou i dalším zaměstnancům firmy

Požadujeme

Požadavky:
- SŠ/VŠ
- vztah k IT a správě
- orientace v technologiích MSC
- schopnost řešit jednodušší technické problémy
- uživatelská znalost práce na PC
- znalost němčiny

Nabízíme

Nabízíme práci v péči o IT systém obchodně zaměřené společnosti. Možnost využití znalosti němčiny. Kooperace s německým IT oddělením.

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita