Typ nabídky

Minimální mzda

Účetní - podpora hlavní účetní

referenční číslo: S029/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro společnost, která je součástí skupiny technických firem, pro doplnění účetního oddělení, hledáme kandidáta/kandidátku pro pozici:
ÚČETNÍ - podpora hlavní účetní
Na uvedené pozici budete součástí účetního oddělení, pozice je podřízena hlavní účetní.
Hlavní činností budou různorodé podklady k účetnictví, samostatně pak účtování a zpracování cestovních příkazů. Budete zastupovat pokladní.
Spolupracujete na podkladech pro závěrky. Spolupráce s kolegy k reportingu.

Požadujeme

Požadavky:
- SŠ nebo VŠ vzdělání, ekonomický směr
- optimálně 2-3 roky zkušeností, počítáme i účetní práce při studiu apod.
- znalost práce s účetním SW
- AJ - výhodou či základy

Nabízíme

Nabízíme práci pro stabilní firmu, v centrále seskupení firem v technickém oboru. Příjemné pracovní prostředí. Možnost dalšího školení odborného, podpora jazyků apod.
Práce v širším centru Prahy.

Region: Praha

Obor: Ekonomika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita