Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Konzultant značkové prodejny – Havířov

referenční číslo: 5DF8560E | aktuálnost: 21.02.2017

O2 Czech Republic a.s.

Konzultant značkové prodejny – Havířov

Náplň práce


Ráno se vzbudíš a nechce se Ti vůbec nic. Znáš to. Všichni to známe. Ale dnes jdeš do práce. Výhodou je, že vydělávat peníze, a to Tě trochu uklidní. Víš, že na prodejně, tak jako každý pracovní den, potkáš kolegy, se kterými se cítíš skvěle. Dobrý kolektiv je základ pro dobrý job. To Tě taky trochu uklidní - a celé to vstávání najednou nevypadá tak zle.
Přijedeš na prodejnu a společně s Tvým vedoucím se domluvíte, na co bude dobré se dnes zaměřit - protože základní mzdu máš jistou, ale Ty chceš víc. v tom Ti vedoucí vždy pomůže. Nejen teoreticky, ale i na place, při obsluze zákazníků. Ne každý zákazník přichází s tím, že si chce něco koupit a navýšit tím Tvojí provizi. Opravdová výzva je prodej i těm, kteří přichází třeba jen zaplatit měsíční fakturu. Ten prodej jsou pak peníze pro Tebe. Každý prodej. Budeš inspirovat zákazníky, pracovat s nejmodernějšími technologiemi a denně komunikovat s lidmi.
Až se tohle pořádně naučíš, a nebude to trvat dlouho, máš spoustu možností, jak se rozvíjet. Co může být dál? Dáme Ti maximální podporu. Můžeš se vydat cestou TRENÉRA, O2 GURU nebo ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PRODEJNY. a víš co? Časem můžeš být i Ty VEDOUCÍM PRODEJNY a být oporou pro svůj tým a pomáhat mu zlepšovat se. Stačí chtít. Hledáme nového nadšence, který chce prodávat a výši své mzdy si ovlivňovat sám. Co kdybys jím byl právě Ty?

Požadujeme


Přebíráme všechny partnerské prodejny - budeš pracovat přímo pro O2 se všemi výhodami!

Nabízíme


Co pro Tebe máme?

- Nástup v rozmezí 19 400 Kč až 20 500 Kč (s provizemi, které jsou zcela neomezené, si šikovní prodejci odnesou více než 30 000 Kč, ti nejšikovnější více než 60 000 Kč.)
- Víme, že začátky jsou těžké, proto od nás dostaneš maximální podporu (finanční i mentální, a také intenzivní trénink s profíky, kde Tě všechno naučíme)
- Možnost flexibilní práce, kterou si plánuješ dopředu se svým vedoucím.
- Další kariéru v O2, pokud o to budeš stát. Tvůj vedoucí ti pomůže najít směr a je to Tvoje volba, kterým se vydáš.

Podívej se na inspirativní video: http://www.chcidoo2.cz/prodejny-o2/

- 25 dnů dovolené, 5 dnů neplaceného volna navíc, 3 dny zdravotního volna
- Benefity až 18 000 Kč/rok (jazykové kurzy, sportovní aktivity, příspěvky na životní pojištění, zvýhodněný internet na doma, O2 TV a další. - je na Tobě, na co je chceš čerpat)
- Zaměstnanecké výhody (mobil s 4G LTE neomezeným internetem, neomezené volání a sms a dáme Ti slevy i pro rodinu a kamarády)
- Stravenky v hodnotě 75 Kč (50 Kč hradí zaměstnavatel)

Měníme telekomunikační trh, buďte při tom!

Mzda: 17 000 - 33 000 Kč

Místo pracoviště: Havířov

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Rodiče s dětmi, Absolventy