Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista/KA controllingu 8234502 (Zábřeh, CZ)

referenční číslo: 8234502 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

hledá pro svého klienta, významnou výrobní a obchodní společnost s dlouholetou tradicí na českém trhu, vhodnou osobnost na pozici:

SPECIALISTA/KA CONTROLLINGU

Pracovní náplň:
- příprava finančních analýz
- řízení měsíčních uzávěrek
- zpracování ročních plánů
- budgeting a forecasting
- finanční plánování
- projektový controlling
- kontinuální snižování nákladů

Náš klient požaduje:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
- všeobecná znalost účetních předpisů
- praxe na pozici finančního controllera
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- přesnost, pečlivost, flexibilita, spolehlivost
- zkušenost s ERP systémem, CRM výhodou

Náš klient nabízí:
- zajímavá a kreativní práce v rozvíjející se společnosti
- nástupní mzda dle praxe a znalostí
- vysoká podpora při zaškolování
- možnost dalšího odborného růstu

Pracoviště: Šumperk, Lanškroun, Mohelnice

Nástup ihned či po vzájemné dohodě

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.