Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistentka - všeobecná činnost

referenční číslo: 5CF59117 | aktuálnost: 06.02.2017

OBIS s.r.o.

Hledáme asistentku jednatele pro zajišťování agendy společnosti a pravou ruku jednatele

Náplň práce

zajišťování veškeré základní administrativní činnost firmy, podpora týmu,
podpora marketingu a obchodu, samostatné řešení aktuálních úkolů

Požadujeme

samostatnost, přemýšlivost a pečlivost, organizační schopnosti, práce s PC, bezkonfliktnost, komunikativnost, osobní zájem na dobře odvedené práci

Nabízíme

dlouhodobá pracovní pozice na HPP s dynamickou náplní práce s možností nadstandardního finančního ohodnocení

Mzda: 20 000 - 50 000 Kč

Místo pracoviště: Praha 9

Region: Praha

Obor: Administrativa, Grafika, IT - prodej a služby, Marketing, reklama, public relations

Profese: administrativní pracovník, asistent/asistentka, sekretářka, technickoadministrativní pracovník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy, Studenty

Marek Felt, email: marek.felt@obis.cz

OBIS s.r.o.