Typ nabídky

Minimální mzda

VŠ pracovník

referenční číslo: 5CF3C103 | aktuálnost: 07.07.2016

ÚSTAV HEMATOLOGIE A KREVNÍ TRANSFUZE

Náplň práce

Odd. genomiky ÚHKT přijme

VŠ pracovníka pro diagnostiku a výzkum genomu myelodysplastického syndromu a akutní myeloidní leukemie.

Možnost postgraduálního studia, nebo práce na celý či částečný úvazek. Požadujeme zejména samostatnost, zaujetí pro téma a orientaci v problematice.

Požadujeme

Požadujeme:
VŠ v oboru
ochotu učit se, vstřícnost, zodpovědnost
jazykové předpoklady
znalost práce na PC

Praxe v oboru výhodou. Nástup nejlépe od září 2016.

Životopis, motivační dopis a kontakt na osoby, které poskytnou v případě potřeby reference, posílejte Mgr. Monice Beličkové na adresu monika.belickova@uhkt.cz.

Nabízíme

Nabízíme:
zajímavou práci na špičkovém pracovišti - moderní laboratorní techniky (NGS, microarrays, qRT-PCR…) a odpovídající přístrojové vybavení
dobré platové podmínky (tarif + osobní ohodnocení, odměny)
rizikový příplatek
dodatková dovolená

Místo pracoviště: Praha 2

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální