Typ nabídky

Minimální mzda

Asistent/ka zák. podpory a marketingu s AJ, Praha 4, 30-35 000 Kč

referenční číslo: 5BFB34B7 | aktuálnost: 21.07.2016

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Profil společnosti:
Náš klient, velice stabilní a solidní zahraniční obchodní a servisní společnost, se sídlem na Praze 4 - Pankráci, hledá vhodné kandidáty a kandidátky na pracovní pozici v zákaznické podpoře a marketingu.

Náplň práce:
- korektury textů zákaznických a propagačních materiálů
- zajišťování marketingových firemních akcí (organizačně)
- správa reklamních předmětů firmy
- podpora ekonomického odd. společnosti (pokladna, řešení úhrad faktur)
- správa a údržba zákaznické databáze
- podpora firemního prodejního týmu (cca do 10 lidí)
- běžná administrativa, běžná operativa

Jde o zcela samostatnou pozici v zákaznické podpoře a marketingu v menším pracovním týmu.

K odpovídajícímu výkonu práce je třeba aktivní / dobrá znalost AJ - ideálně slovem i písmem - pravidelná e-mailová a telefonická komunikace se zahraničím, organizační a koordinační schopnosti, spolehlivost a zodpovědnost.

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání
- vztah k technickým produktům - velkou výhodou
- aktivní znalost AJ slovem i písmem - běžná denní komunikace se zahraničím (e-mail, telefon)
- praxi na obdobné samostatné pozici - administrativě, marketingu - výhodou
- uživatelskou znalost práce na PC - MS Office
- praxi s prací v informačním systému - výhodou
- svědomitost, slušnost, pečlivost, samostatnost
- velmi dobré komunikační schopnosti, asertivitu, příjemné vystupování
- nástup možný dle dohody s kandidátem, možno ihned

Nabízíme:
- pracovní poměr u velmi solidní, stabilní a prosperující zahraniční společnosti, v docházkové vzdálenosti od metra C - Pankrác
- velmi přátelské a příjemné pracovní prostředí, výborný tým kolegů
- možnost aktivního využití AJ
- výborné platové podmínky - FIX cca 30 - 35 000 Kč - vše dle dohody s vybraným kandidátem
- 5 týdnů dovolené, 13. plat, mobil, notebook, stravenky

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč

Místo pracoviště: Praha 4

Region: Praha

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Marketing, reklama, public relations, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita