Typ nabídky

Minimální mzda

Administrativní a logistická podpora projektů - interiérový design

referenční číslo: S018/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro našeho klienta, moderní designovou firmu s dlouholetou tradicí, hledáme vhodného/vhodnou kandidáta/ku na pozici:
ADMINISTRATIVNÍ a LOGISTICKÁ PODPORA PROJEKTŮ - interiérový design
Vaším úkolem bude:
- Spolupráce s obchodním oddělením při přípravě zakázek
- Komunikace se zákazníky a dodavateli
- Organizace logistiky a servisu směrem k zákazníkům
- Řešení zákaznických reklamací (komunikace, administrativa)
- Denní komunikace v AJ

Požadujeme

Očekáváme od vás:
- SŠ vzdělání technického zaměření
- Znalost AJ slovem i písmem
- Uživatelská znalost MS Office
- Zkušenost ze zákaznického servisu či logistiky výhodou
- Výborné komunikační dovednosti

Nabízíme

Nabízíme vám:
- HPP na dobu neurčitou
- Motivující mzdové hodnocení
- Práci v kreativním prostředí prosperující společnosti
- Možnost osobního a profesního rozvoje

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita