Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor ochran (kód_LH)

referenční číslo: 5A7BD9D0 | aktuálnost: 21.02.2017

ABB s.r.o.

Společnost ABB je přední světová firma působící v oblasti technologií pro energetiku a automatizaci.
Do oddělení ochran a commissioningu jednotky Rozváděčů VN hledáme kolegy na pozici Programátor ochran. Pozice je vhodná i pro juniory či absolventy.

Náplň práce

- Programování ochran rozvaděčů vysokého napětí a jejich odzkoušení a uvedení do provozu v rámci výroby, i u zákazníků v ČR nebo v zahraničí
- Předvádění funkce ochran rozvaděčů VN zákazníkům během přejímky
- Vytváření konfigurací programovatelných ochranných terminálů pro sítě VN
- Samostatná práce na projektech nebo spolupráce s projektovým manažerem a dalšími členy projektového týmu, komunikace se zákazníky

Požadujeme

- VŠ vzdělání elektrotechnického směru - ideálně silnoproud, elektroenergetika nebo automatizace
- Znalost anglického jazyka na aktivní komunikativní úrovni (B1)
- Znalost práce na PC (MS Office, Windows, Excel)
- Znalost programování PLC výhodou
- Samostatnost, pracovitost, flexibilita, zručnost a schopnost se učit novým věcem
- Řidický průkaz sk.B

Splňujete požadavky?
Dejte nám o sobě vědět a my Vám dáme příležitost!

Nabízíme

- Zázemí mezinárodní společnosti
- Možnosti dalšího profesního růstu
- Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjejícím kolektivu
- Zaškolení a kontinuální profesní rozvoj
- Možnost cestovat do zahraničí
- Zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování apod.)

Splňujete-li požadavky a máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, zašlete svůj životopis v českém i anglickém jazyce.

Pokud Vás do 21 dnů nebudeme kontaktovat, dali jsme ve výběrovém řízení přednost vhodnějšímu kandidátovi.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

ABB je přední světová společnost poskytující technologie pro energetiku a automatizaci, které umožňují energetickým a průmyslovým podnikům zvyšovat výkonnost při současném snížení dopadu jejich činnosti na životní prostředí. ABB má kolem 145 000 zaměstnanců přibližně ve 100 zemích světa. V České republice zaměstnává více než 3 300 lidí a působí v 8 lokalitách.

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: programátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Vhodné pro: Absolventy