Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik

referenční číslo: 59508BAF | aktuálnost: 02.05.2017

SYNOT TIP, a.s.

Hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce

• technická podpora regionálních techniků
• servisní činnost moderních výherních hracích zařízení všech typů jak v terénu na hernách, tak i přímo na pracovišti
• servis sázkových terminálů
• zasíťování heren
• opravy elektronických zařízení
• umísťování a přesun výherních hracích zařízení na hernách
• ostatní blíže nespecifikované práce související s provozem herních zařízení

Požadujeme

• trestní a finanční bezúhonnost
• elektro vzdělání
• vyhláška 50 §5 podmínkou
• dobrá orientace ve výpočetní technice
• administrace operačních systémů MS Windows, včetně připojení do sítě
• dobrá znalost MS Office
• základní znalost TCP/IP
• praxe v oboru alespoň 1 rok
• komunikativnost, pečlivost, loajalita, flexibilita, týmová spolupráce, ochota učit se novým věcem
• manuální zručnost
• řidičský průkaz skup. B – aktivní řidič

Nabízíme

• zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
• možnost profesního a odborného růstu
• dobré platové ohodnocení
• nástup možný ihned

Místo pracoviště: Praha 8

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity