Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant potrubář (H3936)

referenční číslo: 59404DBD | aktuálnost: 16.02.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Vaším hlavním úkolem bude:
• Zajišťovat návrhy parametrů potrubí, armatur dle technologického schématu a podkladů procesního technologa.
• Garantovat zpracování funkčního potrubního schématu v dispozičním uspořádání aparátů.

Požadujeme

M/Ž, SŠ/VŠ strojírenské obory, praxe v oboru výhodou
• Projektování ve 2D a 3D, uživatelská znalost ACAD, SolidWorks
• Výhodou znalost potravinářských a chemických zařízení
• AJ/RJ výhodou
• Komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

• práce ve výrobní strojírenské společnosti
• prostor pro osobní a profesní rozvoj, uplatnění potenciálu
• odpovídající mzdové ohodnocení dle seniority
• mobil, notebook, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, vzdělávání
• nástup ihned, případně dohodou

Místo pracoviště: Hradec Králové

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Profese: strojní inženýr, technolog ve strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita