Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník s nemovitostmi.

referenční číslo: 5872169F | aktuálnost: 02.05.2017

GENERAL REALITY a.s.

Podnikejte s námi v realitách.

Náplň práce

Nejsme všude, neděláme všechno a neděláme s každým. Ale tam, kde jsme, jsme vidět a prodáváme.

Své partnery i zakázky si pečlivě vybíráme. Neprodáváme nemovitosti, ale především komplexní služby, kterým sami věříme, za kterými si stojíme a jejichž prostřednictvím přinášíme našim klientům vždy „něco navíc“.

V roce 2016 jsme oslavili kulatých 10 let úspěšného působení na českém realitním trhu. Jsme hrdí na to, že službami, které tvoří pilíře naší činnosti – zprostředkování prodeje, pronájmu, prodeje nového bydlení (development) a financování, dokážeme opakovaně a dlouhodobě realizovat obrat v tržních cenách nemovitostí každoročně přesahující 500.000.000,-Kč. Našimi klienty jsou individuální zájemci, developerské skupiny, banky, logistické společnosti, správci nemovitostí i bytová družstva.

Aktuálně hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici seniorního obchodníka na naši centrálu, na Václavské náměstí.

Hledáme toho, kdo chce být součástí úspěšného týmu a podílet se na rozvoji naší společnosti. Důležité jsou pro nás vlastnosti jako cílevědomost, důslednost, loajalita, schopnost organizace, ochota na sobě tvrdě pracovat a hledat nová řešení.

Co u nás budete dělat:
• Budete zodpovědni za celý obchodní proces – od úplného počátku, čili nabrání nemovitosti (na prodej či pronájem), přes zajišťování prohlídek s klienty, zprocesování doplňkových služeb (hypotéky, stěhování, design…), až po úspěšné dotažení prodeje.
• Především však neustále komunikovat

Nabízíme

Co můžete za odměnu získat:
• Individuální odměňovací systém zohledňující Vaše vlastní tempo, který není založený pouze na výsledcích, ale především na Vaší aktivitě – dáme Vám fixní finanční jistotu do začátku v kombinaci s motivačním provizním systémem, který v čase a dle dosažených výsledku roste.
• Nádherné zázemí a reprezentativní prostory našich kanceláří na Václavském náměstí.
• Individuálně nastavený rozvojový program, který je kombinací pravidelného školení od našich nejlepších kolegů z praxe společně s možnostmi koučingu a denní podpory.
• Notebook, telefon, fotoaparát.
• Plnou podporu služeb převodce a advokáta společnosti.
• Plnou marketingovou podporu ihned od počátku spolupráce.
• A spoustu pracovních i životních zkušeností!

Chcete-li si zajistit úspěšnou budoucnost i finanční jistotu s partnerem, který Vám bude nasluchat, bude Vás podporovat a který ví, čeho chce dosáhnout - jste na správném místě.

Rozhodněte se.

Místo pracoviště: Václavské náměstí, Praha

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup, Reality

Profese: area sales manager, makléř, dohodce, obchodní zástupce, obchodník, manažer prodeje, obchodní asistent, realitní makléř, regionální obchodní manažer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita