Typ nabídky

Minimální mzda

IT Manager (-kmb-)

referenční číslo: 57C3D86E | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti Fontes H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- samostatně, komplexně a tvůrčím způsobem stanovuje směry technického rozvoje podle podmínek programového a systémového vybavení a s ohledem na potřeby uživatelů
- řídí proces optimalizace využití PC a komunikačních systémů ve společnosti
- řídí úsek informatiky

Požadujeme

- VŠ (informatika, elektrotechnické nebo ekonomické zaměření)
- Praxe v této pozici (min. 3 roky)
- Komunikativní znalost AJ
- Znalost podnikových procesů
- Znalosti procesů v systémech ERP, nejlépe SAP
- Prokazatelný úspěch engineeringu procesů či zavedení systému ERP nebo jeho částí
- ŘP sk. B
- Komunikativnost, analytické myšlení, tah na branku

Nabízíme

- zázemí výrobní společnosti v oblasti hutního materiálu, obalových materiálů na bázi hliníku
- odpovídající mzdové ohodnocení
- zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci s možností profesního růstu
- týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění

Místo pracoviště: okr. Bruntál

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální