Typ nabídky

Minimální mzda

Brigáda ve skladu (100 Kč/hod)

referenční číslo: 568CB70F | aktuálnost: 27.03.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Náplň práce

Do týmu jednoho z největších e-shopů s kosmetikou v České Republice hledáme šikovné brigádníky a brigádnice. E-shop si klade za cíl poskytovat široké portfolio produktů zákazníkům ze všech koutů České Republiky a tyto produkty dodávat v co nejkratším čase.

Co bude náplní Vaší práce?

  • balení kosmetických výrobků
  • štítkování
  • zaskladňování a vyskladňování výrobků do regálů

    Co Vám můžeme nabídnout?
  • dopravu z Brna a zpět ZDARMA přímo od místa pracoviště
  • mzdu 100 Kč/hodinu
  • směny dle Vaší volby
  • jednoduchou manuální práci v přátelském kolektivu a moderním prostředí
  • odpolední směny od pondělí do pátku

    Profil ideálního kandidáta:
  • věk nad 18 let
  • manuální zručnost podmínkou
  • dobrý fyzický stav
  • zkušenosti ve výrobě výhodou
  • zájem o dlouhodobou spolupráci
  • časová flexibilita - nutnost odpracovat min. 2 dny v týdnu
  • nástup pokud možno IHNED

Zaujala Vás naše nabídka?

Pak se o ní nezapomeňte zmínit i Vašim kamarádům, spolužákům či známým a můžete pracovat spolu!

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis s pomocí tlačítka odpovědět a my se Vám ozveme.

Mzda: 100 Kč

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Brigáda