Typ nabídky

Minimální mzda

Online specialista

referenční číslo: 54E681A1 | aktuálnost: 02.05.2017

C&COM Advertising s.r.o.

Zavedená reklamní agentura hledá ONLINE specialistu

Náplň práce

Náplň práce:
Kreativní vymýšlení strategií internetového marketingu
Tvorba webových stránek ve Wordpressu
Content management
Plánování a vedení reklamních kampaní
Správa a analýza PPC kampaní
Práce s Google Analytics
Plánování a řízení kampaní na sociálních sítích – Facebook
Analýzy klíčových slov, efektivity, použitelnosti webu
Správa webový stránek klientů
Spolupráce s interním grafickým studiem

Požadujeme

Orientaci v problematice online marketingu
Zkušenosti s přípravou a realizací online výkonových kampaní
Znalost Google Analytics, Google Adwords, Sklik
Zkušenosti s PPC systémy a reklamními texty
Znalost AJ
Analytické schopnosti, samostatnost, kreativitu, zodpovědnost a komunikativnost

Nabízíme

Možnost podílet se na zajímavých online marketingových projektech
Odpovídající finanční ohodnocení
Možnost pracovat na plný či zkrácený úvazek a částečně vykonávat práci z domova
Možná externí spolupráce - individuální pracovní doba, ideální například pro studenty
Zajímavou práci v mladém a přátelském kolektivu
Práce na velmi inspirativním místě – ostrov na Praze 4

Místo pracoviště: Veslařský ostrov 62, Praha 4

Region: Praha

Obor: Marketing, reklama, public relations

Profese: online marketing

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy, Studenty