Typ nabídky

Minimální mzda

Ředitel realizací – stavebnictví #7191633 (celá ČR, CZ)

referenční číslo: 7191633 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, jedničku na stavebním trhu v oblasti otvorových výplní, kandidáty/kandidátky na pozici:

ŘEDITEL REALIZACÍ – STAVEBNICTVÍ

Popis pozice / Náplň práce:
 - Zodpovědnost za plnění stanoveného plánu svého odd. (nově vzniklá pozice)
- Příprava plánů a podílení se na rozvoji společnosti
- Vedení a motivace týmu 15-ti realizátorů projektů po celé republice
- Aktivní rozvoj segmentu realizací
- Spolupráce na získávání obchodních příležitostí a zakázek napříč celou ČR
- Samostatné vedení obchodních jednání s projektovými manažery, developery, investory…
- Zodpovědnost za přípravu návrhů technického řešení i zpracování cenových nabídkek a kalkulací
- Zodpovědnost za celkovou koordinaci projektů a kontrolu průběhů realizací výstaveb až po finální předání
- Úzká spolupráce s s vedením společnosti a regionálními řediteli.

Náš klient požaduje:
- VŠ/SŠ vzdělání, nejlépe stavebního zaměření
- Odpovídající prokazatelné zkušenosti podmínkou, zaměření na otvorové výplně (okna, dveře)
- Praxe ve vedení týmu lidí a jejich motivace min. 3 roky
- Schopnost komunikace na všech úrovních stavby
- Zkušenost s B2B klienty
- Dynamickou osobnost zaměřenou na cíl, schopnost samostatného rozhodování, umění nalézt řešení
- Analytické myšlení, ekonomické znalosti
- Dobrá znalost MS Office, znalost KLAES výhodou
- Řidičské oprávnění Sk. B. a ochota cestovat (v rámci ČR)

Náš klient nabízí:
- Zázemí výborné expandující  společnosti s dlouholetou tradicí
- Nově vzniklou pozici, kde můžete uplatnit vlastní iniciativu
- Možnost organizovat si pracovní dobu dle svých potřeb a možnost částečného HO
- Možnost podílet se na velkých a zajímavých zakázkách se špičkovým produktem
- Výborné finanční ohodnocení + bonusy z obratu
- Služební automobil i soukromým účelům, mobilní telefon, notebook
- Nástup možný ihned nebo po vzájemné dohodě

Máte-li zájem o tuto pozici, použijte prosím možnost „mám zájem“.

Pro případné otázky kontaktujte paní Nikolu Drábkovou pod +420 725 790 750 nebo na emailu nikola.drabkova@peopleconsulting.cz .

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Obor: Management, Obchod, prodej, nákup, Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní