Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér - vhodné i pro absolventy

referenční číslo: 53D4CCB5 | aktuálnost: 02.05.2017

PERSONALISTÉ.CZ

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Náplň práce

Pro našeho zákazníka, zabývajícího se konstruováním a prodejem vysokotlakých radiálních ventilátorů, hledáme pro rozšíření konstrukčního oddělení nového kolegu na pozici Konstruktéra.

Náplň práce:

- rozkreslování konstrukčních výkresů ventilátorů
- spolupráce na nových i stávajících projektech
- technický dozor ve výrobě
- provádění změn a aktualizací v technické dokumentaci
- zavádění změn do výroby
- řešení problémů, komunikace se zákazníky a výrobou

Požadujeme:

- SŠ, VŠ vzdělání strojírenského zaměření
- praxe vítána, ale není podmínkou
- velmi dobrá znalost AutoCAD 2
- znalost a zkušenosti s 3D kreslením
- aktivní znalost NJ nebo AJ výhodou
- dobrá znalost práce s PC
- pečlivost, spolehlivost, flexibilita
- samostatnost a schopnost rychle se učit novým věcem
- analyticko-technické myšlení

Nabízíme:

- zázemí trvale se rozvíjející společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení, dotované stravování a další bonusy
- příjemný kolektiv a přátelskou atmosféru ve firmě s mladým kolektivem
- po zapracování možnost profesního růstu
- možnost dalšího vzdělávání a stáže v Německu
- po zapracování možnost pracovat v pobočce v Českých Budějovicích
- služební auto k dispozici pro dojíždění

Místo výkonu práce:
- Prachatice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství

Profese: strojní inženýr

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita