Typ nabídky

Minimální mzda

Servírka/číšník.

referenční číslo: 53921923 | aktuálnost: 02.05.2017

STOJAN interier s.r.o.

Servírka/číšník Servírka/číšník na plný úvazek (na dělené směny), požadujeme alespoň střední odborné (vyučen) vzdělání, vhodné pro absolventy, nástup ihned Praxe výhodou, vhodné i absolventy. Podmínkou je trestní bezúhonnost, spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, komunikativnost. KONTAKT: osobně na provozovně Čechy 47 nebo telefonicky na tel. čísle: 602890587

Náplň práce

Mzda: 15 000 - 20 000 Kč

Místo pracoviště: Čechy u Přerova

Region: Olomoucký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: číšník/číšnice

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy