Typ nabídky

Minimální mzda

Vývojový technolog

referenční číslo: 529 | aktuálnost: 08.02.2017

ALP consulting

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní strojírenskou společnost, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Náplň práce

  • řešení samostatných vývojových projektů a aktivní účast na rámcových vývojových projektech
  • odpovědnost za řešení problémů vyplývajících ze stávající výroby v oblasti technologie
  • zavádění nových výrobních technologií a řízení projektů
  • ověřování nových postupů výroby, spolupráce při realizaci technologických změn a inovačních aktivit
  • práce na přidělených projektech, které jsou nezbytné pro rozvoj firmy a hledat oblasti příležitostí ke zlepšení
  • zajišťování inženýrských analýz materiálů
  • vyhodnocování a dokumentování příčin a důsledků neshodných výrobků

Požadujeme

  1. žárové nástřiky
  2. úpravu kovových povrchů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání strojírenského směru, zaměření na povrchové úpravy - vhodné i pro šikovné absolventy
  • zkušenosti s průmyslovými, výzkumnými a vývojovými projekty
  • dobré komunikativní dovednosti
  • angličtina - pokročilá úroveň - schopnost aktivní komunikace
  • prokazatelný zájem o pracovní uplatnění v této oblasti
  • bezúhonnost

Ostatní požadavky:

  • schopnost práce v kolektivu
  • zájem o další vzdělávání
  • zodpovědnost
  • samostatnost

Nabízíme

  • zajímavou, perspektivní práci a možnost osobního rozvoje
  • jistotu, prosperitu a zázemí stabilní společnosti
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • příplatek na závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • další sociální jistoty dané firemní kulturou

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Region: Praha

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské