Typ nabídky

Minimální mzda

Sales Manager – tisková řešení

referenční číslo: 51D28428 | aktuálnost: 24.03.2017

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost, která patří mezi lídry na trhu v oblasti tiskových služeb, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Sales Manager – tisková řešení.

Náplň práce:
• Přímé jednání se zákazníky při řešení jejich tiskových potřeb
• Komunikace se stávajícími zákazníky a akvizice nových klientů
• Obchodní schůzky, telefonická a emailová komunikace
• Vypracování individuálních obchodních nabídek
• Zpracování cenových kalkulací
• Pravidelné zadávání získaných informací do systému
• Sledování trhu v dané oblasti

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• min. dvouletou zkušenost na obchodní pozici
• Dobrou znalost práce na PC (MS Office, internet)
• Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
• Výborné komunikační a organizační schopnosti
• Vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, spolehlivost a pečlivost
• Technickou vybavenost, aktivní a samostatný přístup k řešení úkolů
• Zájem o individuální práci se zákazníky

Nabízíme:
• Práce na HPP
• Motivující finanční ohodnocení + provize
• Osobní auto, notebook, mobilní telefon, stravenky
• Týden placeného firemního volna navíc, pružná pracovní doba
• Kolektiv mladého dynamického obchodního týmu
• Dlouhodobou perspektivu ve firmě
• Nástup ihned nebo dohodou
• Místo výkonu práce: Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s fotografií na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita